GEZİ REHBERİ

Türkiye Gezi Rehberi

Türkiye’nin tüm bölgelerini gezdim ve gezmeye devam ediyorum.

Ancak gez gez bitmez güzellikte doğamız, tarihimiz, kültürümüz ve yöresel lezzetlerimiz var.  Ekonomik tatil ve gezi haberleri, az bilinen doğa güzellikleri keşfedeceğiz.  Bunlarla ilgili olarak da basında çıkmış faydalı bilgi ve haberleri kendi yorumum ile bu sayfadan sizlerle paylaşmaya çalışacağım. 

Turizm haberleri, Tarih ve tarihi eser haberlerini, Turizm merkezleri ile ilgili haberler, Turizm Bakanlığı’nın yayınladığı haberler, Çeşitli kamp ve yaşam bilgileri gibi haber ve duyurularla bu sayfadan sizlere ulaştıracağım.

Bu haberlerde öncelikle benim de yaptığım ekonomik tatil ve gezi yollarını anlatacağım.

turluyorum.net

geziyorum-yazıyorum

Sponsor Firmalar
Geziyorum & Yazıyorum

turluyorum.net

Gezmeyi, fotoğraf çekmeyi, biraz uçarı kişiliğimle birleştirip ülkemizin cennet köşelerini gezmeye başladım. Son 5 yıldır ise; eski küçük bir arabayı mini karavana çevirip plansız, programsız, doğaçlama  turluyorum.

Maceracı ruhumuzun verdiği cesaretle, Adrenalin Doğa Sporlarını‘da özgürlüğümüze katıp, korkuyu heyecana çeviriyorum. Kamp kurarak  veya arabada kalarak yaptığım yolculuklarla Türkiye’nin tüm bölgelerini gezdim. Doğa aşığı olarak çıktığım yolculuklarda Tarihi, Doğayı ve Kültürleri yaşayarak sizlerle paylaşıyorum. Sosyal medyadan  da takip ederek paylaşımlarıma ortak olabilirsiniz.

Kategoriler