Biz Kimiz?

Biz kimiz? 

Biz her yıl, oğlum Furkan ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerini arabamız ile doğaçlama gezen iki maceracıyız.

Ben;Nihat Namuk,
Oğlum; Furkan  ve Kocaeli’de yaşıyoruz.

Kocaeli’de yıllarca Yerel ve ulusal basında muhabirlik yapmış biriyim. Gezmeyi, fotoğraf çekmeyi, biraz uçarı kişiliğimle birleştirip Türkiye’nin cennet köşelerini gezmeye başladım. Son 5 yıldır ise; eski küçük bir arabayı mini karavana çevirip plansız, programsız, doğaçlama yurdumuzun çeşitli cennet köşelerini Furkan’la gezmeye başladık.

Eşim Hanife; gezmeyi pek sevmediği için onunla zaman zaman kısa minik tatillerimizi ayrı olarak yapıyoruz. Eşimin sağladığı ekstra özgürlük ile oğlumla turluyoruz.

Maceracı ruhumuzun verdiği cesaretle, arabada yatarak yaptığımız yolculuklarda doğaçlama özgürce gezebilmenin tadını çıkarmaya başladık.

Ve bunu www.turluyorum.net ile sizlerle paylaşmak ve yorumlaşmak istedik. 

Buradaki  tüm yayınlarım sosyal medyadan da yayınlayarak takipçilerime sunuyorum.

https://www.facebook.com/www.turluyorum.net

https://www.instagram.com/turluyorumnet/?hl=tr

 

turluyorum.net

turluyorum.net- geziyorum, yazıyorum


Baba oğul araba ile ekonomik Türkiye turu.

turluyorum.net geziyorum/yazıyorum

 

İlginizi Çekebilir...

Geziyorum & Yazıyorum

turluyorum.net

Gezmeyi, fotoğraf çekmeyi, biraz uçarı kişiliğimle birleştirip ülkemizin cennet köşelerini gezmeye başladım. Son 5 yıldır ise; eski küçük bir arabayı mini karavana çevirip plansız, programsız, doğaçlama  turluyorum.

Maceracı ruhumuzun verdiği cesaretle, Adrenalin Doğa Sporlarını‘da özgürlüğümüze katıp, korkuyu heyecana çeviriyorum. Arabada kalarak yaptığım yolculuklarla Türkiye’nin tüm bölgelerini gezdim. Doğa aşığı olarak çıktığım yolculuklarda Tarihi, Doğayı ve Kültürleri yaşayarak sizlerle paylaşıyorum. Sosyal medyadan  da takip ederek paylaşımlarıma ortak olabilirsiniz.

Kategoriler